27 kwietnia br. - Światowy Dzień Własności Intelektualnej z JWP

Czy zdajecie sobie sprawę, że nie tylko wielkie korporacje ale też małe i średnie przedsiębiorstwa mogą bardzo dużo zyskać, wykorzystując prawa własności intelektualnej? Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Własności Intelektualnej przypadający 26 kwietnia jest poświęcony właśnie temu tematowi. 

Własność intelektualna jest szczególnie ważna dla firm działających w sieci, prowadzących sklepy internetowe, lub oferujących usługi online.

Z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi wraz z partnerami przygotowała webinar, który odbędzie się we wtorek, 27.04.2021 r. o godz. 10.00. Tematem spotkania jest „Własność intelektualna w e-commerce”.  Podczas spotkania Pani Małgorzata Furmańska, radca prawny z kancelarii JWP, udzieli cennych wskazówek na temat ochrony własności intelektualnej w biznesie prowadzonym online, odpowie na pytania, jak uniknąć najczęściej spotykanych błędów oraz na co uważać i o czym pamiętać w e-commerce.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze!  Link do rejestracji: https://www.jwp-fundacja.pl/szkoleniaall/wlasnosc-intelektualna-w-e-commerce-czyli-co-powinnismy-wiedziec-prowadzac-dzialalnosc-w-sieci/ wraz z logotypami partnerów wydarzenia

Z kolei w poniedziałek, 26.04.21 r. zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Eksperci JWP będą pełnić dyżur telefoniczny w godzinach 9:00-15:00. Odpowiedzą oni na podstawowe pytania i wskażą w jakim kierunku działać, by skutecznie chronić prawa własności intelektualnej i nimi zarządzać. Przewidywany czas rozmowy to max. 30 min

Zapraszamy do obchodów IP Day!