Bezpłatne granty na Perspektywy Women in Tech Summit 2020

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję wyjątkowego spotkania Perspektywy Women in Tech Summit 2020, na które serdecznie zaprasza studentki Politechniki Gdańskiej. Odbędzie się ono 8-9 grudnia - tym razem, ze względu na pandemiczną sytuację – całkowicie online.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici mówcy z całego świat, m.in., prof. Jennifer Widom, dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda. Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące.