CAREER CENTER DLA PRACODAWCÓW

Zapraszamy do rejestracji!

https://politechnika-gdanska.jobteaser.com/pl/recruiter_account/sign_in

Ruszyła nowa platforma kariery, na której firmy mogą nieodpłatnie zamieszczać oferty pracy, staży, praktyk studenckich i wolontariatu. Zyskujecie Państwo dostęp do różnego rodzaju statystyk związanych z prowadzonym kontem, w tym monitorowanie liczby odsłon i zgłoszeń kandydatów.

Platforma obsługiwana jest w językach: polskim i angielskim, co umożliwi Państwu dotarcie z informacją zarówno do polskich, jak i zagranicznych studentów naszej uczelni.

Istnieje również możliwość założenia pełnego profilu pracodawcy, na którym mogą znaleźć się m.in. zdjęcia, filmiki o firmie i procesach rekrutacyjnych, informacje o Państwa wydarzeniach oraz linki do stron internetowych i mediów społecznościowych.

W przypadku zainteresowania naszą poszerzoną ofertą prosimy o kontakt: biuro.karier@pg.edu.pl. tel. 58/ 347 16 90 lub 347 28 84.

 

Portal CAREER CENTER został uruchomiony w ramach partnerstwa Politechniki Gdańskiej z firmą JobTeaser. Stajemy się częścią ekosystemu, w którym znajduje się ponad 600 europejskich uczelni oraz pracodawcy z całej Europy.