ExcelDay 2020 online

Już dziś rusza ogólnopolska akcja ExcelDay 2020!

 Jak co roku, na przełomie kwietnia i maja, Fundacja Rozwoju Talentów startuje z  ogólnopolską akcją ExcelDay™. W tym roku wspierając kampanię #zostańwdomu, zachęcają studentów do bezpłatnej inwestycji we własną przyszłość poprzez doskonalenie kompetencji przy użyciu niezawodnych technologii :)

Dzięki współpracy z firmą Microsoft kolejna edycja ExcelDay™ 2020 odbędzie się 14 maja br. w formie online! W tym celu wykorzystane zostanie narzędzie MS Teams, które pozwoli wszystkim studentom na udział w warsztatach online, prowadzonych z domu - do domu.

Z tego tytułu Fundacja Rozwoju Talentów zaprasza studentów do aplikowania na bezpłatne warsztaty Excela. Warsztaty ExcelDay™ 2020 są prowadzone w niewielkich grupach, na różnych poziomach (od zupełnych podstaw obsługi programu, aż do skomplikowanych funkcji Excela). Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością wśród studentów z całej Polski! Efekty możecie oglądać na stronie www.ExcelDay.pl.

Dodatkowo, biorąc udział w warsztacie, można stać się posiadaczem jednego z voucherów o równowartości $100 USD na egzamin MS Office Specialist rozdawanych przez Microsoft Polska!