Inteligentne Miasto, czyli jakie? VIII edycja Akademii Energii

W pierwszym tygodniu grudnia rozpoczęła się rekrutacja do VIII już edycji Akademii Energii - projektu organizowanego przez Fundację im. Lesława  A. Pagi. Program jest kierowany do młodych osób,  które swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem energetycznym. W inicjatywie co roku bierze udział 30 stypendystówv- studenów jak i absolwentów kierunków: energetyka, ekonomia, finanse, prawo, transport, dziennikarstwo.

Projekt składa się z cyklu weekendowych szkoleń (warsztatów, wykładów, case-ów i spotkań
z wybitnymi ekspertami) oraz płatnych staży w firmach partnerskich dla uczestników.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Szkolenia będą poruszać najbardziej aktualne tematy nurtujące polski przemysł energetyczny: rozwój inteligentnych miast, regulacje prawne, finansowanie inwestycji, nowe technologie. Po raz pierwszy przy projekcie została powołana Rada Programowa, która czuwa nad koncepcją merytoryczną projektu. W jej skład wchodzą przedstawiciele biznesu, a także Alumni poprzednich edycji Akademii.

W tym roku Uczestnicy projektu staną przed możliwością stworzenia własnej koncepcji inteligentnego miasta – ich model zostanie podzielony na „warstwy” – energetyczną, ekonomiczną, prawną, transportową itd. Model zostanie zaprezentowany podczas Finału projektu na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Praca Uczestników zostanie poddana ocenie Ekspertów, którzy zasiądą w Panelu.

I etap rekrutacji trwa do 7 stycznia 2019 r. Formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem: http://paga.org.pl/projekty/akademia-energii/viii-edycja-akademii-energii/rekrutacja/?lang=pl

Dane kontaktowe:
 

Więcej informacji na:                              www.paga.org.pl/ae

Dodatkowe informacje:                         Marta Zenio - Koordynator Projektu

mzenio@paga.org.pl | 22 537 71 62