JESIENNO-ZIMOWE SPOTKANIA ONLINE- ING BANK ŚLĄSKI S.A.-1/12/2020

Biuro Karier PG zaprasza na spotkanie online z przedstawicielami firmy ING Bank Śląski S.A.

Temat: ING Bank Śląski S.A. jako miejsce rozwoju zawodowego

1. Przywitanie
  2. ING Bank Śląski S.A.
    1. Globalna instytucja finansowa
    2. Zespół w Gdańsku
    3. Kariera w ING
  3. Kilka słów o (nie)bankowości

3.1 Motywacja. Jak znaleźć motywację do działania ?

3.2 Jak skutecznie wyznaczać cele/marzenia?

3.3 Czas na pytania

1. Podsumowanie

Prelegenci:

Marcin Mielewczyk – Menadżer Zespołu Doradców Klienta Korporacyjnego

Zawodowo związany wyłącznie z ING Bankiem (od 2003 roku). Na co dzień wygląda na zapracowanego. Na pozór wycofany, ale to się zmienia po bliższym poznaniu. Zaangażowany w program stażowy, realizowany w Gdańsku już od dekady. Czasami czuje się jak rezydent na PG. Wielu studentom pokazał, że analiza finansowa jest łatwa i przyjemna.

Danuta Pupek- Starszy Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego

Przygodę z ING Bankiem rozpoczęła będąc studentką, poprzez udział w programie stażowym w 2014. Od 5 lat jest doradcą analitykiem w prężnie rozwijającym się zespole sprzedażowym. Mówią, że praca jest dla niej pasją – i nawet jej samej trudno się z tym nie zgodzićJ.Otwarta i zaangażowana w nowe wyzwania, czego tegorocznym przykładem jest współrealizowany z Martą cykl spotkań dot. rozwoju.

Marta Szmigiel- Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego

Z ING Bankiem związana od 2017 roku, początkowo na stanowisku stażysty, następnie jako asystent a od 2018 roku jako doradca analityk. Jestem przykładem na to jak łączyć życie studenckie z pracą zawodową. Na co dzień uśmiechnięta i chętnie angażująca się w dodatkowe inicjatywy.

Rejestracja do udziału w spotkaniu odbywa się tylko poprzez platformę Career Center.