JESIENNO-ZIMOWE SPOTKANIA ONLINE- PROPOINT Sp. z o.o.-8/12/2020

Biuro Karier PG zaprasza na spotkanie online z przedstawicielami firmy ProPoint Sp. z o.o.

Temat: Dzień pracy Robotyka.

Data: 8 grudnia 2020 roku, 12.00 - 13.30

Plan spotkania:

• Kilka słów o działalności firmy oraz procesach rekrutacyjnych.
  • Na czym polega praca robotyka?
    Prezentacja robota, teach pendanta oraz innych narzędzi pracy robotyka, przedstawienie na przykładzie dockingu lub tip changa pracy na panelu robota, kilka słów o współpracy z PLC i wymianie sygnałów miedzy robotami, prezentacja struktury programów
  • Czas na pytania studentów.

Prelegenci:

Natalia Kramarczyk – Specjalista ds. rekrutacji; Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych o kierunku Employer Branding na AGH w Krakowie. Z firmą Propoint związana od 3 lat. Specjalizuje się w pozyskiwaniu nowych talentów do organizacji, tworzeniu strategii employer-brandingowej oraz opracowywaniu procesów HR.

Piotr Garbacik – Programista Robotów online, ukończył Politechnikę Śląską na kierunku Automatyka i Robotyka, z firmą ProPoint związany od 2014 roku. Uczestniczy w projektach realizowanych na całym świecie m.in. dla marek Audi i Volkswagen. Od 2019 roku jest odpowiedzialny za budowę celi szkoleniowej, program szkoleniowy dla nowych pracowników Działu Robotyki.

Adam Matyjek – Programista Robotów online, ukończył studia na kierunku Automatyka i Robotyka, z firmą ProPoint związany jest od 2016 roku. Uczestniczy w projektach realizowanych przez naszą firmę na całym świecie m.in. w Szwecji, RPA, USA czy Wietnamie. Obecnie pracuje nad kolejnym projektem w Niemczech oraz jest odpowiedzialny za szkolenie nowych pracowników z zakresu robotyki.

Rejestracja do udziału w spotkaniu odbywa się tylko poprzez platformę Career Center.