Kolejna edycja Strefy Studenta w PPNT Gdynia! Przestrzeń dla przedsiębiorczych studentów

• Dla studentów, których poza wiedzą zdobytą na uczelni, interesuje również podejście praktyczne, przygotowaliśmy Strefę Studenta w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym! Aktywnym i przedsiębiorczym studentom proponujemy tutaj spotkania sprzyjające zdobywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Strefa Studenta to dwie propozycje aktywności. Pierwsza to udział w spotkaniach pod nazwą Studencka Środa. Druga to program Ambasadorzy Strefy Startup.

Studenckie Środy

Są to comiesięczne spotkania, które prowadzą eksperci – praktycy. Tematyka spotkań wynika ze zgłaszanych przez studentów potrzeb. Spotkania w ramach Studenckiej Środy to również możliwość, aby w rolę ekspertów wcielili się sami studenci, chwaląc się swoimi projektami i dzieląc zdobytą wiedzą.

Na najbliższe spotkania w ramach Studenckiej Środy zapraszamy w dniach:

Warsztaty poprowadzi Michał Krzyżowski, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, szkoleniowiec z zakresu budowania relacji i wizerunku w biznesie, założyciel Instytutu Innowacyjnej Nauki, członek Rady Fundacji Polska Innowacyjna, organizator ogolnopolskich warsztatów Architektour oraz wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych.

Podczas pierwszego spotkania przedstawimy także Program Ambasadorów Strefy Startup.

Ambasadorzy Strefy Startup

Dla studentów aktywnych i szukających możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego prowadzimy Program Ambasadorów Strefy Startup. Ambasadorzy wspierają działania PPNT oraz Strefy Startup Gdynia na macierzystych uczelniach. Mają realny wpływ na to, co proponujemy studentom:  inicjują i układają program wydarzeń, wspierają organizację, badają zapotrzebowanie na warsztaty i spotkania.

Do udziału w Programie Ambasadorów Strefy Startup zapraszamy wszystkich przedsiębiorczych studentów. W szczególności  osoby, które działają w kołach naukowych lub które myślą o rozwijaniu w przyszłości swojego biznesu. Szukamy także osób chętnych i gotowych do bycia ambasadorami, którzy będą nas reprezentować na swoich uczelniach, wydziałach, w kołach oraz stowarzyszeniach studenckich.

Co w zamian? Każdy ambasador i ambasadorka otrzymuje gwarancję udziału w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Strefę Startup Gdynia. Ambasadorzy biorą  także udział w dedykowanych im warsztatach z komunikacji, promocji oraz zarządzania projektami. Ponadto mają do dyspozycji indywidualne konsultacje z wybranym ekspertem.