Konkurs Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności

21 czerwca 2012 | dodane przez: Sekcja Karier Studenckich

Konkurs „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności"

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w III edycji interdyscyplinarnego, międzynarodowego konkursu
„Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności".

* Jesteś studentem, absolwentem lub doktorantem? * Masz niebanalne pomysły? * Twoja wyobraźnia nie zna granic? * Zastanawiasz się jak przekuć teorię na praktykę?
* Chcesz się sprawdzić w wielodyscyplinarnym zespole? * Chcesz bliżej poznać Gdańsk i jego urokliwe zabytki? * A może chcesz poznać ciekawych ludzi i zdobyć dodatkowe doświadczenie?

Zgłoś się na konkurs !!!

Będziesz miał okazję stworzyć koncepcję zagospodarowania konkretnych, zabytkowych przestrzeni fortyfikacyjnych, współpracując z ciekawymi ludźmi o różnych specjalnościach (architektura, biologia, ekonomia, zarządzanie ...) co poszerzy Twoje umiejętności i zwiększy szanse na atrakcyjną pracę.
Konkurs, jako jedyny w Polsce, zachęca do udziału każdego studenta, absolwenta, doktoranta niezależnie od kierunku studiów, dając unikalną możliwość pracy w grupie multidyscyplinarnej, analizującej zadanie projektowe kompleksowo i wieloaspektowo (architektoniczno-urbanistyczna, i przyrodnicza inwentaryzacja terenu, promocję turystyki kulturowej, prawno-ekonomiczna analiza możliwości zagospodarowania i wykorzystania obiektu do współczesnych potrzeb).

• Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 10 września 2012 r. na adres e-mail: fortyfikacje.konkurs@gmail.com
• Termin i miejsce konkursu: 3 – 6 października 2012 r. Politechnika Gdańska. Szczegóły w Regulaminie i na stronie Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku (w zakładce Konkursy) www.ciee-gda.pl