KPT ScaleUp - III edycja programu akceleracyjnego

Szukamy startupów z rozwiązaniami B2B, które chcą przyspieszyć swój rozwój wykonując wdrożenie
u dużych partnerów przemysłowych.

 

 

 

OBSZARY:
Industry 4.0, IIoT, AI, AR, optymalizacja zużycia energii, nowe materiały

 

KORZYŚCI DLA FIRMY:

 • Pilotażowe wdrożenia u Partnerów, którzy są liderami rynku
 • 6 miesięcy intensywnej pracy nad rozwojem biznesu – z ekspertami
 • Mentorzy i eksperci wybrani pod kątem indywidualnych potrzeb firmy
 • Bardzo wysoki poziom merytoryczny programów rozwojowych
 • Usługi eksperckie o wartości do 50 tys. PLN
 • Do 200 tys. PLN wsparcia finansowego
   

Wśród mentorów są: doświadczeni przedsiębiorcy – CEO i członkowie zarządów z długim stażem w jednej firmie i seryjni założyciele biznesów –  kierownicy zespołów i projektów, trenerzy sprzedaży, specjaliści od marketingu i PR, dostawcy systemów wspierających biznes, projektanci przemysłowi, przedstawiciele funduszy zalążkowych.

 

KOGO SZUKAMY:

 • Firm posiadających co najmniej prototyp produktu B2B
 • Przedsiębiorców z rozwiązaniami dla przemysłu
 • Podmiotów działających na rynku nie dłużej niż 5 lat

Program skierowany jest również do naukowców, którzy mają prototyp rozwiązania i chcieliby się sprawdzić w biznesie. Oferujemy wsparcie, know-how biznesowe, mocnego partnera i pulę finansową, które dadzą Ci dobry start na rynku. 

DEADLINE: PROGRAMU.
Zgłoszenia do 28 lutego.

 

PARTNERZY PROGRAMU:

Grupa Tauron

Największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, docierający do 5,5 miliona klientów końcowych i zatrudniający ok. 25 tysięcy pracowników. W jego skład wchodzi ok. 30 spółek. Równolegle do tradycyjnych źródeł energii, Grupa inwestuje w obszar tzw. nowej energetyki (np. rozproszone wytwarzanie ciepła i energii, e-mobility, energetyka prosumencka czy smart home).

Grupa Azoty

Narodowy champion w dziedzinie chemii. Zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Od 11 lat na Giełdzie Papierów Wartościowych. Na 9. miejscu wśród 189 najatrakcyjniejszych dla inwestorów spółek chemicznych świata, według Boston Consulting Group, w 2016 r. 

ASTOR

Jeden z wiodących dostawców robotyki i automatyki przemysłowej w Polsce z trzydziestoletnią tradycją. Firma specjalizuje się w kompleksowej automatyzacji zakładów produkcyjnych oraz jest liderem w obszarze edukacji Inżynierów 4.0.

ES-SYSTEM

Największa polska firma w branży oświetleniowej, której produkty sprzedawane są w 100 krajach świata. Swoją pozycję rynkową ES-SYSTEM buduje od 28 lat i oświetlił w tym czasie niezliczoną ilość galerii, biur, hoteli oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

 

Aplikacje należy składać przez stronę internetową projektu: http://scaleup.kpt.krakow.pl/

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego.

Dodatkowe informacje także TUTAJ.