Nagroda Santander Universidades dla studentów Politechniki Gdańskiej

Dzięki współpracy Politechniki Gdańskiej z Santander Universidades 9 marca 2021 roku ruszył nabór na Nagrodę Santander Universidades dla studentów Politechniki Gdańskiej. 25 atrakcyjnych nagród finansowych zostanie przyznanych studentom, którzy wykażą się wysokimi wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi, naukowymi czy zaangażowaniem społecznym.

Warto aplikować -  spróbuj swoich sił i ubiegaj się o nagrodę! Masz czas do 9 kwietnia 2021 roku.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/nagroda-pg

 

Mimo różnych inicjatyw organizowanych we współpracy z Santander Universidades w poprzednich latach, jest to pierwszy program stypendialny oferujący studentom nagrody pieniężne za ich wybitne osiągnięcia. „Naszą misją i celem jest wsparcie studentów w ich rozwoju – nie tylko przez wsparcie merytoryczne, ale także finansowe. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczny rozwój wymaga nie tylko czasu i zaangażowania, ale często także nakładów finansowych. Chcemy nagrodzić studentów, którzy swoją postawą i osiągnięciami dają świetny przykład dla społeczności akademickiej.”
– mówi Mariola Piskorska, menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades na Politechnice Gdańskiej.

                              

Przypominamy też, że na platformie Santander Universidades www.santander-grants.com/pl czeka wiele atrakcyjnych programów zarówno lokalnych, jak i globalnych. Aktualnie odbywają się nabory na programy podnoszące kompetencje biznesowe, cyfrowe i językowe - więcej o nich przeczytasz tutaj.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy:

 

Wszystkim studentom i kandydatom życzymy powodzenia :)