Pitch Bootcamp

Już niedługo ruszy druga edycja wydarzenia Pitch Bootcamp Gdańsk. Zeszłoroczny event pod hasłem przewodnim LearnDiscover. Pitch. przyciągnął na warsztaty na Politechnice Gdańskiej wiele młodych osób. Wydarzenie odbywa się na 4 kontynentach, w 17 krajach. Jest to 5 edycja ogólnopolska, a 110 na świecie. 

+ 10 000 uczestników! 
+ 4 000 profesjonalistów! 
+ 1 500 firm! 
+ 3 500 nowych miejsc pracy na całym świecie! 
 
Podczas dwóch intensywnych dni na Pitch Bootcamp Gdańsk będziesz miał możliwość spotkać się oraz zasięgnąć porad od specjalistów z różnych branż, począwszy od IT, przez zarządzanie do budownictwa!  

 
Już pierwszego dnia rozwiniesz Swoje umiejętności miękkie, które są niezwykle ważne, aby osiągnąć sukces. Poznasz Swoje mocne i słabe strony, a także odkryjesz umiejętności, które pomogą Ci w budowaniu przyszłej kariery. Będziesz miał okazję spotkać się z przedstawicielami najciekawszych trójmiejskich firm, dowiedzieć się jakich wartości poszukują oraz jak działają ich firmy.  

  

Drugiego dnia będziesz mógł ocenić własną wartość na rynku pracy. Krótkie rozmowy z profesjonalistami pozwolą Ci sprawdzić w praktyce umiejętności pozyskane poprzedniego dnia podczas warsztatów. Reprezentanci  trójmiejskich firm ocenią Waszą autoprezentację oraz na podstawie rozmów, podpowiedzą jakie kroki powinniście podjąć i nad jakimi umiejętnościami pracować aby zbliżyć się do celu. 
 
Specjalnie dla Was zaprosiliśmy 60 najlepszych profesjonalistów z całego Trójmiasta oraz przygotowaliśmy dla Was 100 miejsc! Jeżeli chcesz wziąć karierę w swoje ręce nie czekaj i zarejestruj się już dziś! 
 
KIEDY: 17-18 listopada 2018 r. 
GDZIE: Gmach Główny Politechniki Gdańskiej 

Zobacz więcej:   http://www.pitch.iaeste.pl/gdansk/"