Pobiegnij w charytatywnym biegu. Wesprzyj Mateusza, studenta Politechniki Gdańskiej.

 • Mateusz Pędziwiatr to tegoroczny beneficjent Gdańsk Business Run, charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety, który jest częścią ogólnopolskiej imprezy Poland Business Run.

  To inicjatywa, która łączy w szczytnym celu przedstawicieli polskiego środowiska biznesowego. Drużyny złożone ze współpracowników startują wspólnie w charytatywnej sztafecie, aby pomóc w sfinansowaniu nowoczesnych protez, rehabilitacji i pomocy psychologicznej dla osób po amputacjach. Z roku na rok inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

  CO?                       Sztafeta złożona z 5 osób

  KIEDY?                                 Niedziela, 3 września 2017 o 10:30

  DYSTANS?          3,3 km na osobę

  OPŁATA?            378 zł za drużynę

  JAK?                      Rejestracja na www.gdanskbusinessrun.pl

   

   

  Gdzie biegniesz?

  Start i meta, czyli strefa zmian, zostaną ustawione w okolicy parkingu przy Europejskim Centrum Solidarności. Zawodnicy biegną historycznymi uliczkami na terenach postoczniowych: ul. Nowomiejską, ul. Droga do Wolności, ul. Ks. J. Popiełuszki, ul. Rybaki Górne i z powrotem.  Trasa prowadzi obok Pomnika Poległych Stoczniowców 1970 oraz pod Bramą nr 2 Stoczni Gdańsk.

  Dla kogo biegniesz?

   

  Zbieramy fundusze na specjalną protezę biegową dla Mateusza Pędziwiatra, studenta Politechniki Gdańskiej, która zapewni mu powrót do pełnej aktywności sportowej i ułatwi codzienne funkcjonowanie.

   

  Coś więcej?

   

  Gdańsk Business Run jest lokalną edycją największego biegu charytatywnego Poland Business Run organizowanego od 6 lat!  W tym samym dniu, o tej samej godzinie ponad 20 tysięcy biegaczy jednocześnie pobiegnie w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi oraz w Gdańsku.

   

  CSR & wolontariat pracowniczy

  Poland Business Run to jednocześnie sprawdzony projekt CSR szyty na miarę dla różnych firm z różnych sektorów. Projekt realizuje cele związane z:

  - integracją z lokalną społecznością

  - motywacją pracowników

  - wdrażaniem dobrych praktyk

  - wsparciem inicjatyw społecznych

   

  Od 6 lat w słusznej sprawie

  Po raz pierwszy Poland Business Run odbył się we wrześniu 2012 roku w Krakowie. Zainicjowały go Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, firma UBS oraz Radisson Blu Hotel. Od samego początku ma on formę sztafety.

  Bieg tworzą ludzie

  138 – to bardzo ważna liczba dla organizatorów. Tylu niepełnosprawnym pomógł przez wszystkie lata Poland Business Run. Pośród nich znalazły się osoby po amputacji, z urazami kręgosłupa, wrodzonymi wadami kończyn oraz niepełnosprawnością wynikającą z miażdżycy, cukrzycy czy chorób nowotworowych.

  KONTAKT info@gdanskbusinessrun.pl