PROGRAM AMBASADORSKI GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE 201

• Global Management Challenge to największa na świecie symulacja biznesowa, w której zespoły (3-5 osób) kierują przedsiębiorstwami konkurującymi ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt obecny jest w blisko 40 krajach na całym świecie.

Zorganizowaliśmy już 17 edycji konkursu, rejestrując do udziału ponad 25 000 uczestników. Zespoły studenckie rywalizują z zarejestrowanymi zespołami firmowymi. W ostatniej edycji udział wzięło ponad 330 zespołów. Zwycięzcy krajowej edycji konkursu wyjeżdżają reprezentować Polskę na finał światowy w Dubaju.

W związku z przygotowaniami do kolejnej, już 18. Edycji Global Management Challenge, zapraszamy do udziału w Programie Ambasadorskim! . Aplikacja na Ambasadora odbywa się poprzez formularz, który znajdziecie pod linkiem