Projekt dla studentów i absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności - INSPIRATORIUM KARIERY

INSPIRATORIUM KARIERY to projekt realizowany ze środków PFRON w ramach konkursu ABSOLWENT.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami, które posiadają wykształcenie wyższe lub realizują ostatni lub przedostatni semestr nauki w szkole wyższej.

Do kogo skierowany jest nasz projekt?

INSPIRATORIUM KARIERY to projekt skierowany do niezatrudnionych mieszkańców województwa pomorskiego, którzy ukończyli studia w okresie ostatnich 5 lat, bądź obecnie są studentami ostatniego/przedostatniego semestru.

Dlaczego warto dołączyć do naszego projektu?

W ramach projektu INSPIRATORIUM KARIERY proponujemy pośrednictwo zawodowe, organizację staży, kursy i szkolenia specjalistyczno-zawodowe, konsultacje prawne oraz wsparcie psychologiczne.
Na początek … STAŻ ZAWODOWY
Dla kogo proponujemy STAŻ ZAWODOWY?
Właściwie dla każdego! Staż to doskonała okazja, aby zweryfikować swoje wyobrażenia o konkretnej branży z rzeczywistością. Dzięki nowemu doświadczeniu można zdecydować, jak w przyszłości kierować swoją karierą zawodową.
Warto zaznaczyć, że rzetelne wypełnianie obowiązków stażysty, a także wykazywanie się kreatywnością, otwartością na wiedzę, to przykładowe czynniki, które mogą sprawić, że umowa o staż zostanie zmieniona w umowę o pracę.
W ramach stażu gwarantujemy: - stypendium (1600 brutto), - szkolenie zawodowe, - badania medycyny pracy i szkolenie wstępne BHP.
WAŻNE: Staż dobieramy wg preferencji oraz predyspozycji Uczestnika projektu, po konsultacjach z doradcą zawodowym i może on trwać nawet do 4 miesięcy.

Chcesz dołączyć do projektu?
Zadzwoń: 736 858 551

Adres:al. Grunwaldzka 103/pok. 4.01.d