SIEM Academy – Atos GDC Poland

 • Akademia to bezpłatna okazja do rozwijanie swoich umiejętności! Składać się będzie z dwóch weekendowych zjazdów w maju. Planowany termin rozpoczęcia to 13.05.2017 r. Akademia będzie realizowana w Gdańsku, w biurach Atos znajdujących się w Olivia Business Center, Al. Grunwaldzka 472 B. Natomiast ewentualne oferty pracy będą dotyczyły lokalizacji: Bydgoszcz.

  Aplikuj: http://atoskariera.pl/516,jobs-details

   

   

  Zakres obowiązków

  SIEM Academy to akademia, na której uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawy administrowania systemami klasy SIEM - monitorowania aspektów bezpieczeństwa w obszarach na styku biznesu i bezpieczeństwa IT. Podczas zajęć odbywających się w weekendy poruszone zostaną wymienione poniżej bloki tematyczne:

  • monitoring bezpieczeństwa informatycznego w oparciu o logi,
  • obsługa wiodących na rynku rozwiązań SIEM,
  • narzędzia SIEM w biznesie,
  • wykrywanie oraz reakcja na cyber-zagrożenia.

  Kandydaci ubiegający się o miejsce na Akademii powinni posiadać podstawową wiedzę z systemów Microsoft, Linux, mile widziana także znajomość podstaw sieci (L2/L3). Akademia adresowana jest do osób zainteresowanych nowymi technologiami i bezpieczeństwem IT, mogą to być studenci ostatnich lat kierunków technicznych (informatyka, telekomunikacja, fizyka i matematyka).

  Dodatkowe informacje

  Aplikacje należy składać do dn. 26.04.2017 r.