Spotkanie nt. „Moja przyszłość w perspektywie globalnego rynku na przykładzie pracodawców z Trójmiasta”

Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza na spotkanie nt. „Moja przyszłość w perspektywie globalnego rynku na przykładzie pracodawców z Trójmiasta

KIEDY:              13.12.2019  (piątek) w godz. 17.30-19.30

GDZIE:               aula 021 w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, przy ul. W. Stwosza 51 na terenie kampusu UG, Gdańsk Oliwa.

DLA KOGO:       uczniowie szkół średnich, studenci wszystkich kierunków studiów trójmiejskich szkół wyższych, naukowcy i osoby zainteresowane pracą w korporacji.

PRELEGENCI:  przedstawiciele kilku, światowej  klasy firm niemieckich, które w ostatnich latach dynamicznie rozwijają się w Trójmieście.

CEL:                    przybliżenie uczestnikom informacji o tych przedsiębiorstwach tj. o ich profilu działalności, strukturach organizacyjnych, wizji i kierunkach dalszego  rozwoju.

Organizator: Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego, www.herder.ug.edu.pl

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, po prezentacjach poszczególnych firm przewidziane są pytania od uczestników spotkania.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację mailową pod adresem:  herdcen@ug.edu.pl