Strefa Startup Gdynia- spotkanie ‘Grywalizacja…game is not over’

Grywalizacja – game is not over …
 

Nikogo, kto będąc dzieckiem posiadał konsolę, a jako dorosły zarwał choć jedną noc, wykonując kolejne zadania w wirtualnym świecie, nie trzeba przekonywać, że niewiele rzeczy angażuje tak jak gry.
Na naszej wrodzonej miłości do grania i wypełniania misji, oparta jest grywalizacja, która pokazała, jak skłonność do rywalizacji wykorzystać przy budowaniu marki i pozyskiwaniu klientów. Czym tak naprawdę jest to zjawisko i jakie są jego zasady?

Przekonacie się 15 listopada w Strefie Startup Gdynia.

Grywalizacja to trend, który od kilku lat nieustannie zyskuje na sile. Stanowi żywy dowód na to, że zastosowanie mechanizmów znanych wszystkim miłośnikom gier, takich jak: wykonywanie zadań, zdobywanie punktów, rywalizacja, sprawdza się świetnie także w budowaniu marki i strategii marketingowej. Swoje zastosowanie znajduje w motywowaniu pracowników, marketingu oraz budowaniu lojalności konsumentów. O wszystkich tych możliwościach, będą mogli usłyszeć uczestnicy prelekcji w Strefie Startup Gdynia. Nie zabraknie przykładów tak z Polski, jak i ze świata. Do świata grywalizacji uczestników spotkania wprowadzą Arkadiusz Cybulski oraz Adrian Witkowski, twórcy platformy gamfi.pl. O tym, jak grywalizacja była zastosowana do działań promocyjnych stacji HBO Polska opowie zaś Ireneusz Olczak (Online Manager HBO Polska).

Na spotkanie do Strefy Startup PPNT Gdynia zapraszamy już 15 listopada o godz. 17.30 i trwać będzie trzy godziny.

Po oficjalnej części zapraszamy na nieoficjalne rozmowy przy wieczornej kawie. Szczególnie gorąco na prelekcję zapraszamy osoby, które planują lub dopiero zaczęły budować swój innowacyjny biznes, przedstawicieli branży ICT, osoby zajmujące się marketingiem internetowym i związane z branżami kreatywnymi.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: http://grywalizacjagdynia.evenea.pl/

Zapraszamy!