TargOIOwisko Wydziałowe Targi Pracy

Zaplanowane na dzień  25.03.2020 r.  Wydziałowe Targi Pracy TargOiOwisko  ZOSTAŁY ODWOŁANE w związku z aktualnie panującą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego.

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO  zapraszają na TARGOIOWISKO – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 25 marca, w godz. 10:00-15:00  
na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

 

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. 

Denkho - Marine & Offshore Solutions

HG Solutions Sp. z o.o.

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Marine Works

Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.

Crist S.A.

Polski Rejestr Statków S.A.

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.

ENAMOR Sp. z o.o.

Remontowa Shipbuilding S.A.

NED – PROJECT Sp. z o.o.

Deltamarin Sp. z o.o.

ECO Malbork Sp. z o.o.

 

 

Targi skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej,  w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W trakcie TARGOIOWISKA będzie również  okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

Przedstawiciele firm czekać będą na studentów i absolwentów w godz. 10:00-15:00 na parterze oraz holu na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa [nr 30 na mapie kampusu]. W godz. 11:00-13:00 w Audytorium im. prof.  H. Sipowicza odbędzie się prezentacja firm obecnych na targach.

Osoby, które chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV  zapraszamy do naszego stolika w czasie Targów.

Zachęcamy do przygotowania dokumentów aplikacyjnych przed Targami. Osoby zainteresowane wsparciem doradcy zawodowego Biura Karier, prosimy o rezerwację spotkań przez platformę Career Center.