VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile - 20-21 października 2017

• Miasto Piła zaprasza SPECJALISTÓW - VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile  - 20-21 października 2017

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniach 20-21 PAŹDZIERNIKA 2017r. na terenie INWEST-PARK Sp. z o.o. w Pile (woj. wielkopolskie) odbędą się VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery.

Formuła wydarzenia zakłada podział na:

• Targi Edukacyjne – hasło dnia „PILSKA WARSZTATOWNIA”

(piątek, 20 PAŹDZIERNIKA  w godz. 10:00-14:00)

• Targi Pracy i Kariery – hasło dnia „BĄDŹ MOBILNY ZAWODOWO NA RYNKU PRACY”

(sobota, 21 PAŹDZIERNIKA w godz. 10:00-13:00)

Nowości i goście specjalni:

I Dzień:

• GOŚĆ SPECJALNY - Poznański Festiwal Nauki i Sztuki, którzy przeprowadzą event naukowy pt. „CHEMIA Z EFEKTEM ŁAŁ”:
    • pokazy chemiczne, podczas których zostaną zdemaskowane filmowe efekty specjalne
    • kulisy tworzenia efektów pirotechnicznych, dźwiękowych oraz świetlnych
    • grupa docelowa - młodzież ostatnich klas szkół gimnazjalnych.

• NOWOŚĆ: STREFA SZKÓŁ JĘZYKOWYCH:

Zainteresowani uzyskają informację na temat:

• Certyfikatów jakie można uzyskać,
    • Metod nauczania dla dorosłych jak i dla dzieci,
    • Kosztów oraz różnego rodzaju dotacji dających możliwość nieodpłatnej nauki.
    • Osoby zainteresowane będą mogły rozwiązać test sprawdzający poziom znajomości języka obcego.

II Dzień:

• NOWOŚĆ: STREFA MŁODA MAMA WRACA DO PRACY:
    • warsztat prowadzony przez doradcę zawodowego pt. „MAMO, znajdź w sobie mocne strony i zyskaj pewność siebie”

Dla odwiedzających MAM przygotowaliśmy również:

• doradztwo prawne,
    • doradztwo z zakresu kodeksu pracy
    • Kącik Malucha dla Dzieci

Wstęp jest bezpłatny.

Zachęcamy także do śledzenia oficjalnego profilu Targów na Facebooku oraz strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo bieżące informacje dotyczące Targów