Virtual Expo - 24-26.10.2017r.

Virtual EXPO- wirtualne targi, realne możliwości!  
Virtual Expo to inicjatywa studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, których wspiera wrocławska firma Bergman Engineering.  
Firma Bergman Engineering od ponad 6 lat zajmuje się kontraktingiem oraz rekrutacją specjalistów, dlatego korzystając z jej doświadczeń mogliśmy zweryfikować nasze założenia oraz lepiej zrozumieć potrzeby pracodawców. Odpowiadając na nie, postanowiliśmy zaprojektować wydarzenie, które będzie w całości odbywało się w Internecie.  
Tym samym stworzyliśmy  pierwsze w Polsce wirtualne targi dla specjalistów.  

Targi odbędą się w dniach 24-26.10.2017. Każdy dzień dedykowany jest innej branży - przemysł i inżynieria (wtorek),  finanse i fintech (środa) IT (czwartek). Wirtualny event połączony z targami pracy to przełom w dziedzinie organizowania tego typu wydarzeń w naszym kraju. Po raz pierwszy specjaliści, studenci kierunków technicznych oraz firmy z całej Polski będą mogli się spotkać w jednym miejscu bez względu na ograniczenia związane z logistyką lub brakiem czasu.  
Tym miejscem będzie specjalnie zaprojektowana platforma internetowa, która umożliwia firmom kontakt z użytkownikami w czasie rzeczywistym, posiada elementy grywalizacji oraz umożliwia prowadzenie transmisji live i webinarów.

Zapraszam również na naszą stronę internetową oraz fanpage