Warsztaty z kreowania postaw przedsiębiorczych w ramach projektu “Do kariery, Gotowi, Start - Zawodowcy na mecie”

Wszystkich uczestników projektu serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które pomogą kreować postawy przedsiębiorcze. Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem projektu,a chciałbyś wziąć udział w warsztatach już dziś zgłoś swój udział w projekcie “Do kariery, gotowi, START! - Zawodowcy na mecie”(https://pg.edu.pl/biuro-karier/zapisy-do-projektu)

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ktoś Cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz? Czy wiesz, że gesty i mimika twarzy naszego rozmówcy mogą "powiedzieć" nam więcej, niż wypowiedziane przez niego słowa? Co to znaczy być zdrowo asertywnym? 

W trakcie warsztatów dowiesz się, co to są kompetencje społeczne, co łączy nas z innymi ludźmi, jak budować relacje i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 stycznia 2019 r. w Bratniaku w pok. 205.Startujemy o godzinie 16:00. Zabierz ze sobą przyjaciół i dobry nastrój. 

Na warsztaty obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. W celu potwierdzenia udziału w warsztacie prosimy o przesłanie maila na adres: malgorzata.grzyska@pg.edu.pl lub dokariery@pg.edu.pl. 

Jeśli wsród Was są osoby, które są zainteresowane udziałem w warsztatach, ale nie pasuje Wam wyznaczony termin także prosimy o taką informację.

Serdecznie zapraszamy!!!