Współpraca pomorskich uczelni na rzecz rozwoju innowacyjności- webinar

W imieniu spółki celowej Politechniki Gdańskiej – Excento oraz partnerów Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, Univentum Labs sp. z o.o. oraz Centrum Innowacji Medycznych sp. z o. o. zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Współpraca pomorskich uczelni na rzecz rozwoju innowacyjności. ”

Termin: 9 czerwca (środa), godz. 11:00.

Rektorzy trzech największych uczelni na Pomorzu i prezesi uczelnianych spółek celowych wraz z przedstawicielami samorządu województwa i przedsiębiorców opowiedzą o nowych możliwościach dla naukowców w nawiązywaniu współpracy z biznesem i przemysłem.

Webinarium dotyczyć będzie projektu „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”.
Jego operatorem jest Excento, spółka celowa Politechniki Gdańskiej, zajmująca się na co dzień budowaniem relacji i formalizowaniem współpracy na linii nauka - biznes.

Przyjrzymy się głównym celom oraz zaprezentujemy korzyści wynikające z udziału w projekcie. Omówimy szczegółowo obszary zaangażowania przewidziane dla pracowników oraz zespołów naukowych. Zaprezentujemy także specjalizacje gospodarcze, które będą szczególnie wspierane w programie.

Nie zabraknie także pytań o rolę jaką pełnią uczelnie w rozwoju lokalnego biznesu oraz otoczenia społeczno-gospodarczego. Porozmawiamy o dobrych praktykach takiej współpracy na przykładach komercjalizacji wyników badań naukowych.

Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce! Dołącz do wydarzenia.

Rejestracja: https://tiny.pl/rzmf5

Więcej na stronie: mikrogranty.com.pl