Wstaję rano robię niesmowite rzeczy-Kampania promocyjna

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku jest samodzielnym stowarzyszeniem działającym w ramach ogólnopolskiej Federacji Centrów Wolontariatu. Na przełomie lat realizowaliśmy projekty mające na celu rozwój wolontariatu. Jesteśmy jedyną tego rodzaju organizacją w Gdańsku oraz jedyną organizacją wspierającą wolontariat w obszarze regionalnym.
Idąc tym tropem promujemy wolontariat jako szansę wykorzystania własnych umiejętności i doświadczeń, rozwinięcia zainteresowań, oraz zdobycia nowych znajomości. Angażowanie się w różnego rodzaju działania wolontariackie jest dopełnieniem zdobytej wiedzy, oraz uzupełnieniem swojego CV w umiejętności, oraz doświadczenie w obszarach wcześniej nie dostępnych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w co możesz się zaangażować, jakie organizacje działają w Gdańsku, co daje aktywność wolontariacka- czekamy na Ciebie w dniu 6-7.11.2013, na stoisku Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku na 3 piętrze przy sali 300.

Możesz także przyjść na spotkanie informacyjne „Wolontariat- wzmocnij swoje CV”, podczas którego przedstawimy obecne formy włączenia się w działania wolontariacie.

Spotkanie odbędzie się w sali nr. 300 w Gmachu Głównym:
- 6 listopada o godzinie 12:00,
- 7 listopada o godzinie 13:00.

PRZYJDŹ ZAPYTAJ DZIAŁAJ!

zapraszamy!