Wygraj IPhone 5 i powiedz pracodawcom co myślisz na temat rekrutacji online!

05 listopada 2012 | dodane przez: Sekcja Karier Studenckich

Wygraj IPhone'a 5 i powiedz pracodawcom co myślisz na temat rekrutacji online!

Temat: Wygraj IPhone'a 5 i powiedz pracodawcom co myślisz na temat rekrutacji online!

Drogi studencie,

Weź udział w międzynarodowym badaniu przeprowadzanym przez Instytut Potentialpark dotyczącym komunikacji między studentami a pracodawcami.

Proces szukania pracy i składania aplikacji jest zwykle czasochłonny i frustrujący. Ponadto pracodawcy nie zawsze posiadają wiedzę na temat efektywności poszczególnych narzędzi rekrutacji wśród studentów. Chcemy to zmienić. To jest Twoja szansa na przekazanie pracodawcom jak według Ciebie powinna wyglądać komunikacja i rekrutacja online. Wyniki naszego badania są brane pod uwagę przez najlepszych pracodawców i wpływają na kształt ich stron karier, aplikacji mobilnych, jak również komunikacji z kandydatami poprzez social media.
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie poprzez klikniecie w poniższy link:
http://survey.potentialpark.com/s3/otac13pl
Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Całe badanie jest niezależne i niesponsorowane przez żadną firmę.

Co na tym zyskasz?
1.Twoja opinia pomoże w kształtowaniu rekrutacji online, dzięki czemu szukanie pracy i aplikowanie do niej będzie prostsze.
2.Jeżeli wyrazisz zgodę dostaniesz wyniki raportu.
3.Dowiesz się więcej na temat najnowszych trendów w rekrutacji online, co pomoże w kształtowaniu Twojej ścieżki kariery.
4.Masz szansę na wygranie iPhone'a 5 lub iPad'a.

Wyniki badania będą opublikowane w mediach na całym świecie wiosną 2013 roku.
Dziękujemy za pomoc :)
Zespół Potentialpark

PS.: Potentialpark jest instytutem badańmarketingowych z siedzibą w Sztokholmie. Dowiedz się więcej pod adresem:www.potentialpark.com lub skontaktuj się z nami: survey@potentialpark.com