Wyzwanie internetowe dla studentów Politechniki

Kręci Cię mechatronika, robotyka i inżynieria? Sprawdź się, biorąc udział w wyzwaniu firmy  Michelin!

Największy w Europie i jeden z największych na świecie producent opon organizuje wyzwanie dla studentów, dzięki którym każdy kogo interesuje szeroko pojęta inżyniera, automatyka,  mechatronika czy robotyka, może sprawdzić jak jego wiedza merytoryczna ma się do praktycznych zagadnień w tym obszarze.

Punktem wyjścia do stworzenia zadań, poprzez platformę internetową – MilionYou jest przybliżenie  wyzwań z jakimi zmierzą się studenci rozpoczynając karierę. Program Michelin stawia na edukację poprzez praktykę oraz budowanie wartości uczestników poprzez aktywne nagradzanie ich wkładu.

Platforma, na której znajduje się wyzwania daje uczestnikom możliwość pozyskiwania referencji, certyfikatów potwierdzających ich kompetencje oraz atrakcyjnych nagród.

Samo wzięcie udziału w wyzwaniu jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na platformie https://millionyou.pl/innowatorzy/warsztat-michelin i rozwiązać dostępne na niej wyzwanie. Wszystkich zadań nie trzeba rozwiązywać tego samego dnia, można rozłożyć je w czasie.

Co mogą zyskać uczestnicy?

Nagrody finansowe w wysokości 1500 zł, 1000, 800 oraz 5 wyróżnień o wartości 500 zł

Bony upominkowe Spotify

Certyfikaty potwierdzające umiejętności, które zdobędą studenci wykonując zadania na platformie