Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy do inkubatora STARTER! Cykl Poflirtuj z biznesem to:Creative Mornings

23 października 2012 | dodane przez: Sekcja Karier Studenckich

12 – 18 listopada 2012

Poflirtuj z biznesem… bo firma jest jak związek, lepiej nie iść od razu na całość

Creative Mornings 12.XI.2012
Spotkanie networkingowe z inspirującą prelekcją Ralpha Talmonta - producenta, fotografa i przedsiębiorcy, autora i projektanta książek, coacha prezentacji, startup CEO oraz kuratora, prowadzącego i creative head TEDxWarsaw.
Creative people / creative ideas 12-16.XI.2012
Szansa na spotkanie z kreatywnymi ludźmi i inspirującymi pomysłami, m.in. organizatorami konferencji Infoshare oraz wicemistrzem największego konkursu technologicznego dla studentów na świecie – Imagine Cup 2012.
Startup Sprint mobilny 16-18.XI.2012
Startup Sprint mobilny pierwszy raz w Gdańsku! Istotą imprezy jest zbudowanie w czasie 3 dni we współpracy z dopiero poznanymi ludźmi rozwiązania, które zainteresuje inwestora.
Collective Design 12-18.XI.2012
Strefa młodego projektanta w STARTERZE to szansa na promocję utalentowanych projektantów i prezentację ich unikatowych wyrobów.
Randki z doradcami STARTERA 12-14.XI.2012
Umów się na randkę z naszym doradcą i sprawdź czy do siebie pasujecie! Eksperci m.in. z marketingu, finansów, a także coachowie czekają na spotkanie z Tobą.
Creative Workshops 12-15.XI.2012
Warsztaty prowadzone przez projektantów, szkolenia motywacyjne i wspierające rozwój, a także z tematów związanych z IT.
…. i wiele innych wydarzeń
Dołącz do nas i wpadnij do STARTERA!
Szczegóły na stronie kreatywnygdansk.pl