22 października 2012 | dodane przez: Sekcja Karier Studenckich

Zaproszenie do udziału w Medycznych Targach Pracy, które odbędą się 24 października br. w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Akademickie Biuro Karier Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego we współpracy z warszawską firmą MedPharm Group organizuje na terenie naszej Uczelni Medyczne Targi Pracy. Impreza skierowana jest do studentów, absolwentów oraz specjalistów – pracowników szeroko rozumianego medycznego rynku pracy. W targach wezmą udział krajowe i zagraniczne firmy o profilu medycznym, biotechnologicznym i farmaceutycznym a także agencje zatrudnienia i pośrednictwa pracy.
Dostępne będą oferty pracy rynku krajowego, europejskiego i wolontariatu. Na stoiskach firmowych można będzie porozmawiać z rekruterami na tematy związane z zatrudnieniem w konkretnych firmach, a także omówić prawne uwarunkowania pracy w krajach Unii Europejskiej. W czasie imprezy będzie można nagrać własne Video-CV, otrzymać ciekawe materiały doradcze, zostawić u interesującego pracodawcy swoje CV, wziąć udział w konkursach, zasięgnąć porady, jak uruchomić własną działalność gospodarczą, a także jak pozyskać na nią kapitał założycielski. Powiatowy i wojewódzki urząd pracy zaprezentują swoje usługi kierowane do młodzieży akademickiej i absolwentów, aktualne oferty pracy a także dostępne programy aktywizacji zawodowej.
Równocześnie z prezentacjami ofert pracy na stoiskach firmowych przewidywany jest panel prezentacji wykładowych firm i organizacji biorących udział w targach. Zapraszamy Państwa serdecznie 24.10.2012 (w środę) w godzinach od 12.00 do 19.00 do Atheneum Gedanense Novum (d. Stara Anatomia), wejście od dziedzińca (róg ul. M. Skłodowskiej-Curie i al. Zwycięstwa 41/42. Stoiska firmowe zorganizowane będą na parterze w holu budynku. Panel wykładowy odbędzie się w auli Auditorium Primum im. Prof. Olgierda Narkiewicza.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wstęp wolny!
Program targów i rejestracja on-line: