HACKATHON DigiEduHack DLA STUDENTÓW

Pierwsza edycja hackathonu DigiEduHack na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2020 r. Głównym wyzwaniem imprezy jest stworzenie rozwiązań dla seniorów (znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji w czasie pandemii) poprzez wykorzystanie innowacji metodologii tworzenia i zaprezentowania ich przed naszym wspaniałym jury! Ta edycja DigiEduHack zostanie zorganizowana w języku angielskim i odbędzie się on-line, abyś mógł dołączyć do nas z całego świata. 

Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody jury. Ponadto zespół z najlepszymi rozwiązaniami będzie mógł rywalizować za darmo w finałowym globalnym konkursie DigiEduHack: w którym może wygrać 5000 €! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. 

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich typów specjalistów, naukowców, doktorantów i magistrantów, specjalistów technicznych i seniorów. Rejestracja jest obowiązkowa. 

Zarejestruj się klikając JOIN THIS CHALLENGE na https://digieduhack.com/en/lodz-reinventing-the-digital-experience-for-seniors  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: ewelina.lojewska@umed.lodz.pl 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/738118330371760