Konkurs „25 under 25”

Konkurs „25 under 25” to wspólna inicjatywa magazynu Forbes oraz warszawskiego biura McKinsey & Company. Celem projektu jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób, które chcą zmienić społeczno-gospodarcze oblicze Polski.

Konkurs „25 under 25” został zainicjowany z okazji 25-lecia McKinsey & Company w Polsce. Przy okazji jubileuszu firmy chcielibyśmy wyróżnić wybitnych i nieprzeciętnych studentów przed 25 rokiem życia, którzy w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa

W pierwszej edycji „25 under 25” wytypujemy 25 młodych talentów w 5 kategoriach: „Biznes”, „Nowe technologie”, „Działalność społeczna”, „Nauka” oraz „Wspieranie różnorodności”.

Udział w konkursie to szansa na poznanie inspirujących ludzi, zbudowanie sieci kontaktów oraz dalszy rozwój i realizację własnych inicjatyw. Nagrodzone osoby pod opieką wybitnych mentorów będą mogły czerpać z ich doświadczenia i budować wspólnie swoją ścieżkę kariery.

NAGRODY

Spośród każdej kategorii wyłonimy jednego laureata, który otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych oraz wsparcie wyjątkowego Mentora przez rok od zakończenia konkursu.

25under25.pl