KOnkurs Edukacyjny JustBrief

JustBrief – poznaj kulisy branży reklamowej i wygraj 10 000 PLN

 

Agencja Performante po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów zainteresowanych karierą w branży kreatywnej do udziału w konkursie Just- Brief. W tym roku osoby biorące udział w konkursie zmierzą się z briefem przygotowanym przez Uber Eats. Zgłoszenia można przesyłać do 4 listopada.

Dzięki udziałowi w konkursie JustBrief młodzi ludzie chcący rozpocząć karierę w marketingu i reklamie, mają możliwość przygotowania i zrealizowania kampanii dla prawdziwego klienta. W tym roku uczestnicy konkursu będą pracować nad kampanią odpowiadającą na potrzeby Uber Eats. Przygotowane przez studentów koncepty zostaną zaprezentowane podczas finału konkursu, który obędzie się 7 grudnia w warszawskiej siedzibie agencji Performante. Propozycje kampanii będą ocenianie przez jury złożone z przedstawicieli Uber Eats, Business Insider Polska oraz Performante.

Na etapie zgłoszenia do konkursu, uczestnicy muszą wskazać jaka rola w dziale kreatywnym jest przez nich preferowana. Formularz zgłoszeniowy, który można wypełnić na stronie justbrief.pl, będzie dla organizatora podstawą do wyłonienia uczestników i dobrania ich w 5-osobowe zespoły, które wspierane przez mentorów z agencji Performante, będą tworzyć konkursowe koncepcje dla kampanii na potrzeby Uber Eats. W briefingu weźmie również udział przedstawiciel restauracji Gringo, który zadba o to, aby uczestnicy poznali perspektywę restauratorów zaangażowanych we współpracę z klientem. Oprócz udziału w warsztatach poprzedzających przygotowanie koncepcji, przyszli adepci marketingu i reklamy mogą liczyć na bieżące wsparcie ekspertów Performante.

Patronem honorowym tegorocznej edycji JustBrief jest Związek Pracodawców

Branży Internetowej IAB Polska.

Patronat medialny nad JustBrief objęli: Business Insider Polska, Brief, Marketer Plus, AdMonkey, Marketing w Praktyce, Sprawny Marketing, Marketing przy Kawie, HR Standard, HRPolska, DlaStudenta, StudentNews, Radio Kampus, Radio Centrum.

Partnerami konkursu są: Muscat, Polonus, Grupa Pracuj.pl, Red Bull oraz Strefa Kursów.

O Performante

Performante to wywodząca się z Polski agencja digitalowa, aktywna na 130 rynkach na

całym świecie. Aktualnie zatrudnia ponad 50 osób ośmiu różnych narodowości w dwóch biurach

— w Warszawie i Bogocie. Zgodnie ze swoim manifestem – “Design, scale up, predict

your future” – firma zajmuje się budowaniem kompleksowej strategii marek, projektowaniem

produktów dla startupów, ich skalowaniem (scale-upy) i predykcją marketingową w oparciu o

zaawansowane autorskie narzędzia analityczne.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.performante.com