Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Pracodawco!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, zapraszamy do rejestracji.

1. Portal kariery Career Center

Ruszyła nowa platforma kariery, na której firmy mogą nieodpłatnie zamieszczać oferty pracy, staży, praktyk studenckich i wolontariatu. Zyskujecie Państwo dostęp do różnego rodzaju statystyk związanych z prowadzonym kontem, w tym monitorowanie liczby odsłon i zgłoszeń kandydatów.

Platforma obsługiwana jest w językach: polskim i angielskim, co umożliwi Państwu dotarcie z informacją zarówno do polskich, jak i zagranicznych studentów naszej uczelni.

Istnieje również możliwość założenia pełnego profilu pracodawcy, na którym mogą znaleźć się m.in. zdjęcia, filmiki o firmie i procesach rekrutacyjnych, informacje o Państwa wydarzeniach oraz linki do stron internetowych i mediów społecznościowych.

 Portal CAREER CENTER został uruchomiony w ramach partnerstwa Politechniki Gdańskiej z firmą JobTeaser. Stajemy się częścią ekosystemu, w którym znajduje się ponad 600 europejskich uczelni oraz pracodawcy z całej Europy.

2. Portal wewnętrzny Uczelni- Moja PG

W celu prawidłowej rejestracji Państwa firmy na stronie Biura Karier Politechniki Gdańskiej prosimy o zapoznanie się z  informacją.

Zasady współpracy