Doradzać Ci będzie:

KATARZYNA ORLICKA – psycholożka, mentorka biznesowa, trenerka kompetencji miękkich, tutorka, coach. 

 

 

  mailKontakt:

  Tel: (58) 348 63 44

  e-mail:  katarzyna.orlicka@pg.edu.pl  

 

 

Zgłębia czynniki osiągania sukcesu przedsiębiorczego i zawodowego. Koordynatorka projektów rozwoju przedsiębiorczości wśród młodzieży i dorosłych, pracowała z młodzieżą, nauczycielami i dyrektorami szkół oraz przedsiębiorcami. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i start-upami od generowania pomysłu, aż po jego skalowanie – prowadzi mentoring biznesowy oraz udziela doradztwa z zakresu przedsiębiorczości (doskonalenie pomysłu na biznes, badanie potrzeb rynku, prototypowanie, zakładanie działalności gospodarczej, finansowanie, skalowanie). Ponadto prowadzi szkolenia i warsztaty z najnowszych metod doskonalenia i weryfikowania pomysłu na biznes - Design Thinking, Lean Thinking, Model Biznesowy, Scrum oraz kompetencji miękkich zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży.

 

PIOTR JANISZEWSKI – dyplomowany doradca zawodowy,

certyfikowany coach ICC (INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY) i trener.

 

mail  Kontakt:

Tel: (58) 348 63 33

e-mail: piojani1@pg.edu.pl

 

Praktyk w realizacji projektów biznesowych – przez wiele lat pracował na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych oraz jako członek zarządu. Od 2005 roku związany z III sektorem - realizował projekty PR-owe i CSR-owe. Obecnie doradca zawodowy, coach, konsultant
i trener. Od ponad 7 lat prowadzi doradztwo zawodowe, sesje coachingowe treningi indywidualne i grupowe. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i sesji coachingowych dla różnych grup odbiorców. Prowadzi coaching indywidualny wg metodyki ICC, której jest członkiem. Przeprowadza także coaching zespołów.