Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka ofert dostępna poprzez moja.pg

Zasady korzystania z serwisu

Pozdrawiamy
Zespół Biura Karier

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników (pierwsza linia)

Trefl SA

Oferta 9681/2020
Nr ref 58/2020
Opublikowana: 13-11-2020
Data ważności: 10-02-2021
Miejsce Zatrudnienia ul. Kontenerowa 25
Gdynia,  POMORSKIE

Ilość dostępnych stanowisk: 2
Oferta dla wydziałów
  • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
Branże
  • Informatyka
Forma zatrudnienia praca stała
Firma oferuje

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu, będącej liderem w branży zabawek
  • intensywny proces wdrożenia przygotowujący do samodzielnej* pracy na stanowisku
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym i chętnym do dzielenia się wiedzą zespole
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • pakiet rekreacyjno-sportowy, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zakres obowiązków

Jakie będą Twoje zadania?

  • kontakt z pracownikami firmy w zakresie przyjmowania, weryfikacji oraz obsługi zgłoszeń użytkowników
  • diagnoza oraz rozwiązywanie problemów w ramach pierwszej linii wsparcia (pomoc użytkownikom w obsłudze urządzeń oraz aplikacji wykorzystywanych w organizacji)
  • konfiguracja urządzeń w oparciu o precyzyjne instrukcje
  • monitorowanie stanu urządzeń działających głównie w obszarze produkcyjnym, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych
  • współpraca z innymi pracownikami działu oraz firmami zewnętrznymi dostarczającymi wsparcie IT
  • dokumentowanie podejmowanych działań, prowadzenie ewidencji oprogramowania i urządzeń
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w dziale (opisywanie faktur, przygotowywanie zestawień oraz protokołów)

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • wykazujesz gotowość do pracy zmianowej warunek konieczny
  • posiadasz wykształcenie średnie kierunkowe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych w tym zakresie
  • Twój język angielski jest na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • swobodnie poruszasz się w środowisku Microsoft Windows 10 oraz znasz pakiet Microsoft Office
  • z pasją i zainteresowaniem śledzisz zagadnienia związane z obszarem IT
  • Twoją mocną stroną jest skrupulatność i dokładność w wykonywanych zadaniach
  • cechuje Cię komunikatywność oraz umiejętność współpracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w dziale IT
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Proszę aplikować za pośrednictwem powyższego linku.

Wszelkie informacje dotyczące oferty oraz procesu rekrutacji można znaleźć na stronie www.trefl.com/kariera

Obsługa komputera
  • Znajomość pakietu Microsoft Office mile widziana