Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

140 Media Agency Sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 6/3 Gdańsk

Tel: +48 692 036 095

http://140media.pl


Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem reklamowym Twittera w Polsce. Nasza agencja wprowadza na rynek wszystkie rozwiązania reklamowe dostępne na Twitterze. Naszym celem jest edukacja rynku na temat Twittera, wdrażanie rozwiązań reklamowych oraz wspieranie naszych klientów w prowadzeniu działań na Twitterze. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wprowadzać na Polski rynek, tak nowoczesne medium jakim jest Twitter.

Twitter to globalna platforma służąca komunikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki rozwojowi całkowicie nowego sposobu tworzenia, rozpowszechniania i odkrywania treści, polegającego na ich demokratyzacji, Twitter umożliwił dystrybucję treści na cały świat każdemu - natychmiastowo i bez ograniczeń. Serwis dostępny jest pod adresem Twitter.com, poprzez aplikacje mobilne Twittera i wiadomości tekstowe.Branże

 • Handel / marketing / zarządzanie

2 SUN Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Grunwaldzka 212 Gdańsk POMORSKIE

Tel: +48 58 735 22 22

http://www.2sun.pl


W naszej firmie zajmujemy się doradzaniem, projektowaniem oraz montażem systemów solarnych i fotowoltaicznych, nowoczesnych pomp ciepła, wysokosprawnych kotłowni gazowych, instalacji wentylacji z rekuperację oraz systemów automatyki. Oprócz wiedzy w zakresie pozyskiwania energii odnawialnej, mamy doświadczenie również w montażu nowoczesnego oświetlenia.

Naczelną zasadą, jaką kierujemy się w naszej działalności jest dodatni bilans ekologiczny, a mottem, które przyświeca naszej działalności jest: czysta energia - czysty zysk.Branże

 • Elektrotechnika i elektronika
 • Inżynieria środowiska
 • Ogrzewnictwo / klimatyzacja / wentylacja
 • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Łączpol Sp. z o.o.

34 gdynia

Tel: +48585229090

http://laczpol.pl


Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1988, zatrudnia ponad 400 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.

Świadczymy usługi z zakresu: telekomunikacji, teletechniki, energetyki i elektryki oraz budownictwa

 

 


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

 • Budownictwo lądowe
 • Elektrotechnika i elektronika
 • Telekomunikacja
 • Inna

Śliwa Plastic Injection Moulding

Oliwska 19 Kielno POMORSKIE

Tel: 58 676 08 30

http://www.sliwa.biz.pl


„ŚLIWA Plastic Injection Moulding” sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1981 roku.

Jesteśmy firmą nieustannie rozwijającą się i szukającą nowych kontaktów biznesowych. Oferujemy usługi najwyższej jakości, co potwierdzają wdrożone w 2003 roku i utrzymywane przez nas certyfikatyPN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005.

Aktualnie w sektorach zarządzania, nadzoru technicznego, kontroli jakości i bezpośredniej produkcji zatrudniamy 120 osób, które stanowią wykwalifikowaną i doświadczoną w stosowanych procesach produkcyjnych kadrę.

Zakres produkcji przedsiębiorstwa obejmuje:

 

 • detale produkowane dla przemysłu motoryzacyjnego oraz energetycznego
 • montaż podzespołów oraz przełączników samochodowych oraz elementów gazomierzy
 • wykonywanie nadruków metodą tampodruku,
 • produkcja, montaż części i podzespołów do maszyn rolniczych,
 • realizacja indywidualnych zamówień klienta.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

 • Inna

360° Sp. z o. o.

ul. Merliniego Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 888 100 888

http://www.snowshow.pl


 

SnowShow to narty i snowboard w Alpach w najlepszym wydaniu i towarzystwie!
Naszą siłą są ludzie. SnowShow został stworzony DLA i PRZEZ młodych ludzi, którzy mają w życiu ciekawe cele. Od ponad 9 lat działamy na rynku turystyki przeznaczonej dla osób młodych i aktywnych.
Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w tym segmencie i tej grupie docelowej na polskim rynku. W sezonie zimowym 2017/2018 organizujemy pond 20 wyjazdów. Jesteśmy w stanie nawiązać współpracę na cały sezon jak i na pojedyncze wyjazdy.

 


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

 • Inna

Żabka Polska Sp. z o.o.

Plac Andersa 7 Poznań WIELKOPOLSKIE

Tel: 663-496-251

http://zabka.pl


Żabka Polska sp. zo.o. jest właścicielem największej wPolsce sieci sklepw typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka. Wciągu kilkunastu lat działalności nakrajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

Sieć sklepw Żabka tonowoczesna koncepcja handlu detalicznego, ktra mana celu zapewnienie klientom wygody dokonywania zakupw. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentw - wponad 3000 sklepw Żabka oferowanesą najlepsze markowe produkty oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych pod wsplnym logo Zielone Okienko.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

 • Handel / marketing / zarządzanie

Żywiec Zdrój S.A.

Św. Katarzyny 187 Węgierska Górka ŚLĄSKIE

Tel: 511388527

http://www.zywiec-zdroj.pl/


Firma Żywiec Zdrój założona została w 1992 roku. W 2001 roku przekształcono ją w spółkę akcyjną, która od wielu lat jest niekwestionowanym liderem na rynku. Dzięki zaangażowaniu pracowników Żywiec Zdrój jest największym producentem wody butelkowanej w Polsce.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

 • Inna

3City Electronics Sp. z o.o.

Abrahama 1A/5.02-5.05 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 765 01 48

https://www.3cityelectronics.com


Firma 3City Electronics została założona przez grupę przyjaciół i działa na rynku od 2013 roku. Założyciele i pracownicy są związani z branżą elektroniczną od kilkunastu lat. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych. Z wielką pasją tworzymy urządzenia od pomysłu po etap dostarczania gotowego produktu na rynek wraz z obudową i wymaganymi certyfikatami. Dbamy o najwyższą jakość, bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac oraz innowacyjność projektów, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Niektórzy z nich są czynnymi wykładowcami i doktorantami na tej uczelni. Swoje umiejętności zdobywali w firmach produkujących zaawansowane urządzenia, sprzedawane z powodzeniem na całym świecie i wyznaczające nowe trendy w technologii. Eksperci 3City Electronics wykorzystują nowoczesne systemy zarządzania oraz innowacyjne rozwiązania projektowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów. Tworzymy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Każdy pracownik jest częścią składową potencjału naszej firmy. Wspólnie stanowimy solidny fundament, na którym budujemy przyszłość.  Firma mieści się w biznesowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Biura i laboratoria zajmują powierzchnię 650m2. Posiadamy m.in. komorę do badań EMC, drukarkę 3D i frezarkę, laboratorium sieciowe.

Dzielimy się wiedzą i umożliwiamy rozwój studentom i absolwentom, dlatego blisko współpracujemy z Politechniką Gdańską. Nasi pracownicy zawsze chętnie dołączają się do akcji charytatywnych, w których bierzemy udział. Promujemy zdrowy tryb życia! Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych pracowników to osoby kochające sport i chętnie ich w tym wspieramy.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

 • Elektrotechnika i elektronika
 • Informatyka
 • Telekomunikacja

3City Garage

Trakt św. Wojciecha 253 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 500230213

http://www.3citygarage.com


3City Garage to serwis samochodów osobowych, terenowych oraz rajdowych tworzony przez pasjonatów motoryzacji.

Zakres naszych usług obejmuje podstawowe usługi serwisowe jak również poważne modyfikacje samochodów terenowych oraz budowę aut rajdowych. 

Zapraszamy do naszego zespołu!

 Branże

 • Mechanika i budowa maszyn

3d Artech

Malików 150D Kielce

Tel: +48535134043

http://brak


Firma zajmuje się nowoczesnymi systemami eleawcyjnymi


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

 • Architektura i urbanistyka
 • Budownictwo lądowe
 • Inna