Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Korporacja Budowlana Doraco Sp. z o.o.

Opacka 12 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 585521253

http://www.doraco.pl


Korporacja Budowlana Doraco jest liderem na rynku budowlanym Pomorza a swym obszarem działalności obejmuje całą Polskę. Generalne wykonawstwo projektów inwestycyjnych - wg zasady zaprojektuj i wybuduj - jest obszarem o najdłuższej tradycji i doświadczeniu.

Na przestrzeni 25 lat Doraco zrealizowało kilkaset inwestycji, w tym projekty duże i skomplikowane, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.

Potencjał finansowy i logistyczny oraz szerokie doświadczenie pozwalają spółce realizować pełen zakres usług budowlanych. Elastyczność i innowacyjność Doraco jest szczególnie doceniana przez Klientów z zakresu budownictwa hydrotechnicznego, przemysłowego, budowy obiektów użyteczności publicznej oraz renowacji obiektów zabytkowych. Wysoka wiarygodność Doraco oraz profesjonalizm wykonywanych usług potwierdzone są współpracą z polskimi i międzynarodowymi partnerami.

Potwierdzeniem wysokich standardów pracy i wiarygodności są prestiżowe wyróżnienia m.in. Godło Promocyjne Teraz Polska, nagroda Pomorski Orzeł, czy tytuł lauretat konkursów branżowych m.in. Budowa Roku, Złota Kielnia, Platynowe Wiertło. W 2015 roku spółka otrzymała Certyfikat w kategorii Perły Duże za "konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce".

Rok 2017 przyniósł spółce tytuł Best Construction Company w prestiżowym konkursie CIJ Awards Poland 2017.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją coraz większej liczby inwestycji w stolicy, w roku 2016 Korporacja Budowlana DORACO utworzyła oddział spółki w Warszawie. Zaś w roku 2017 uruchomiono oddział w Szczecinie.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Budownictwo lądowe
  • Budownictwo wodne
  • Inżynieria środowiska
  • Kosztorysowanie

Brak aktualnych ofert