Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Net PC Sp. z o.o.

Gradowa Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 300 51 49

http://www.npc.pl


O FIRMIE

Net PC to IT Software House specjalizujący się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla instytucji publicznych i klientów biznesowych. W Net PC przygotowujemy systemy informatyczne sygnowane własną marką, jak również realizujemy projekty jako podwykonawcy dużych klientów korporacyjnych (na podstawie stałych umów outsourcingu).

Historia NET PC zaczęła się w 2000 roku, gdy dwóch pasjonatów IT - wówczas jeszcze studentów Politechniki Gdańskiej - postanowiło zdobywaną wiedzę z zakresu informatyki i zarządzania wykorzystać praktycznie. Choć przez lata zespół firmy urósł, to nadal panuje tu swobodna, partnerska atmosfera - daleka od korporacyjnej sztywności.
NET PC świadczy usługi kompleksowe. Przez lata firma zbierała doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania dla klientów różnych branż i posiadających bardzo różne potrzeby. Początki firmy to również świadczenie usług informatycznych dla trójmiejskich firm (opieka informatyczna, hosting, udostępnianie przestrzeni w Centrum Danych, outsourcing pracowniczy itp.). Zawsze byliśmy odważni: lubimy trudne tematy programistyczne, bo to właśnie wyzwania pozwalają nam się rozwijać i codziennie cieszyć pracą, której daleko do monotonii. Tworzymy oprogramowanie w różnych technologiach: .NET, JAVA, PHP, HTML5, Angular, REACT, mobile i innych. Wytwarzamy oprogramowanie, które z powodzeniem przechodzi audyty dostępności (WCAG 2.0), mobilności i bezpieczeństwa.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy, staży i praktyk, a jeśli nie widzisz dla siebie stanowiska zajrzyj na naszą stronę do zakładki KARIERA W NET PC http://npc.pl/praca/kariera-w-net-p-c.html


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert