Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Inżynieria Doradztwo Ekologia IDEK Sp. z o.o.

Szymanowskiego 2 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 585219030

http://www.idek.gda.pl


Spółka Inżynieria, Doradztwo, Ekologia IDEK Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjno-projektową powstałą w 2000 roku. Głównym celem jest świadczenie usług inżynieryjnych. Zespół naszych pracowników powstał w wyniku kilkuletniej współpracy w innych strukturach organizacyjnych, gdzie zbieraliśmy doświadczenie wykonując różne prace dla większych i mniejszych firm. Doświadczenie to procentuje w pracach związanych z obecną działalnością firmy, którą jest doradztwo oraz projektowanie i nadzór techniczny w gałęziach przemysłu: okrętowego, gazowniczego, naftowego, budowlanego, transportowego, telekomunikacyjnego, elektroenergetycznego.

Nasi pracownicy to wybitne grono fachowców (inżynierów, inspektorów, projektantów, analityków), posiadających stosowne uprawnienia konieczne do sprawowania danych funkcji zgodnie z odpowiednimi przepisami prawnymi.

W szeregach naszej kadry są również wybitni dydaktycy i pracownicy wyższych uczelni technicznych, posiadający duży dorobek naukowy poparty licznymi publikacjami.

Spółka ma charakter proekologiczny, dlatego też nasze wszystkie działania odbywają się przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie ochrony środowiska.

Wszystkie wykonywane przez nas prace cechuje fachowość, rzetelność oraz solidność.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Przemysł stoczniowy
  • Architektura i urbanistyka
  • Budownictwo lądowe
  • Budownictwo wodne
  • Energetyka
  • Gospodarka wodno-ściekowa
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert