Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Intel Technology Poland

Słowackiego 173 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 766-11-11

http://www.intel.com


      Intel jest obecny w Europie od 1970 roku i ma swoje oddziały w wielu krajach, jednak wciąż jednym z największych laboratoriów europejskich pozostaje oddział w Gdańsku. Pracuje w nim już ponad 900 wysokiej klasy specjalistów inżynierów i liczba ta cały czas rośnie!

      Sukces Intela w Polsce oparty jest na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu studentów oraz absolwentów polskich uczelni technicznych- także Politechniki Gdańskiej, której studenci rozpoczynają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w Intelu. Grono ponad 100 000 pracowników Intela z całego świata uzupełniają również doświadczeni programiści z Trójmiasta oraz całej Polski. To oni pracują nad rozwojem najnowocześniejszych technologii i dążą do tego, aby nasze życie stawało się coraz łatwiejsze, doskonalsze i bardziej pasjonujące!

      Wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w ogromnej ilości urządzeń komputerowych. Nalepszym przykładem są powstające nowe generacje mikroprocesorów – coraz tańsze, ale jednocześnie bardziej wydajne, energooszczędne, szybsze i dające coraz więcej możliwości przyszłemu użytkownikowi.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert