Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Global Control 5 S.A.

Budowlanych 27 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 517886010

http://globalcontrol5.com


O firmie

Global Control 5 (GC5) jest polskim producentem, dostawcą oraz eksporterem zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla automatyki budynkowej. GC5 to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat profesjonalnie zajmują się budowaniem systemów BMS.

GC5 jest prywatną spółką. Siedzibą rejestrową firmy jest Warszawa, natomiast 80% zespołu w tym dział projektowania oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Gdańsku.

Nasze rozwiązania

Global Control 5 projektuje i produkuje inteligentne systemy zarządzania automatyką pod własną marką iSMA. Oferta iSMA składa się z oprogramowania, sterowników DDC, sterowników pomieszczeniowych typu fan-coil, modułów WE/WY i urządzeń peryferyjnych takich jak czujniki, przekaźniki itp. Poprzez połączenie innowacyjności, otwartości oraz dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Produkty iSMA sprzedawane są przez sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Blisko 150 000 produktów iSMA pracuje w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

Poszukujemy kandydatów, którzy chcą w przyjaznej atmosferze budować z nami przyszłość firmy oraz podnosić swoją wartość, rozwijać wiedzę i doświadczenie


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Automatyka
  • Elektrotechnika i elektronika
  • Informatyka
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert