Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

AQUILA YACHTS Sp. z o.o.

Piłsudskiego 29 Rotmanka POMORSKIE

Tel: 504182737

http://www.aquilayachts.pl


Aquila Yachts sp. z o.o.

Producent luksusowych jachtów firma Aquila Yachts, została powołana do życia z inicjatywy Krzysztofa Maćkowiaka projektanta i żeglarza z wieloletnim doświadczeniem i pasją od najmłodszych lat prezesa Aquili.

Początkowo Aquila miała być jednorazowym projektem, którego celem było stworzenie bardzo nowoczesnego superjachtu. Cel został osiągnięty w ofercie na pierwszym miejscu, dumnie prezentuje się luksusowy jacht Aquila 75, który jednocześnie dał początek pozostałym produktom. Dzięki temu firma działa nadal, obierając profil badawczo-rozwojowy, którego głównym założeniem jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych technologii do budowy jachtów i statków.

Wśród flagowych produktów Aquili znajduje się również jacht oceaniczny z napędem motorowym, ekskluzywny katamaran i precyzyjnie opracowany żaglowiec naukowy, który uprzyjemnia i ułatwia naukę żeglowania.

Jako jedyna na świecie firma produkująca jachty zaprojektowaliśmy prawie 90 wersji różnych wnętrz dla superjachtu Aquila 75. To zupełna innowacja, która pozwala na całkowicie indywidualny wystrój jachtu zgodny z najbardziej wymagającym gustem i preferencjami przyszłego użytkownika. Oprócz funkcjonalności, estetyka jachtów żaglowych jest niezwykle ważna. Dobrze dobrana pozwala poczuć się na tym osobistym statku niezwykle swobodnie i bezpiecznie.

Co nas wyróżnia

Aquila Yachts wyróżnia podejście do swoich produktów. Stale szukamy nowych rozwiązań i udoskonalamy projekty tak, by nasze polskie jachty były nowoczesne i luksusowe, ale przy tym w cenie jachtu seryjnego. Dążymy do tego, aby za pośrednictwem Aquili każdy mógł zrealizować marzenie o osobistym, wyjątkowym statku, bez konieczności rezygnowania z wysokiej jakości przy małym budżecie.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Przemysł stoczniowy

Brak aktualnych ofert