Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Agralex sp. z o.o.

Redło 57 Połczyn- Zdrój ZACHODNIOPOMORSKIE

Tel: 6722068364

http://www.agralex.pl


AGRALEX GROUP to międzynarodowa marka utworzona przy współpracy międzynarodowego zespołu o ponad 100 letnim doświadczeniu na rynku przemysłu transportu,przechowalnictwa, suszarnictwa i obróbki zbóż.

AGRALEX GROUP oparty jest na mocnych filarach, które tworzą dwie firmy: AgrAlex Sp. z o.o. w Polsce i Industrias Luis Peris (ILPERSA) w Hiszpanii. Rdzeń zespołu to AGRALEX Sp. z o.o. Ma ugruntowaną pozycję i markę na rynku polskim i europejskim. Jej założycielem jest Aleksander Lubiński, który w branży zbożowo-nasiennej działa od przeszło 45 lat, w tym pod firmą AgrAlex, wspólnie z synem Jackiem Lubińskim, od 1991 roku. Pod koniec 2013 roku AGRALEX nabyła udziały fabryki Industrias Luis Peris (ILPERSA), hiszpańskiego producenta silosów, czyszczalni, suszarni, filtrów i przenośników ślimakowych. Twórcą Ilpersa był Domingo Gomez, którego rodzina do dziś zarządza firmą ILPERSA.

Pod marką AGRALEX GROUP oferowane są bardzo nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Za sprawą szerokiego asortymentu urządzeń dostosowanych indywidualnie oraz nowatorskich rozwiązań i zastosowaniu robotyzacji połączonej z tradycyjnym rzemiosłem, spełniamy potrzeby klientów na całym świecie. Przykładem jednej z innowacji oferowanych przez AGRALEX GROUP to urządzenia transportujące i silosy wykonane ze stali z powłoką Magnelis, która zapewnia 10 razy wyższą odporność na korozję niż stal ocynkowana.

AGRALEX GROUP jest solidnym partnerem zarówno dla lokalnego klienta, jak i dla uznanych dużych firm z branży rolnej na całym świecie. Renoma jaką reprezentuje, ugruntowana pozycja i marka gwarantują najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną zadowoleniem klientów.
AGRALEX GROUP realizuje inwestycje dla swoich klientów na całym świecie. AGRALEX GROUP dzięki sieci dealerów i firm współpracujących bardzo profesjonalnie i sprawnie obsługuje rynki europejskie, amerykańskie, azjatyckie i afrykańskie.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Automatyka
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia
  • Zarządzanie produkcją

Brak aktualnych ofert