Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

IOC sp. z o.o.

Toruńska 18C lok. C Gdańsk

Tel: +48587356577

http://www.ioc.com.pl


IOC sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku oferując szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej.

IOC to specjaliści z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii produkcji, technologii żywności, biofizyki, kosmetologii, grafiki komputerowej, informatyki oraz marketingu i sprzedaży.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety oraz kosmetyków.

Współpracujemy na zasadzie realizacji całości projektu, bądź też realizujemy wybrane przez Klienta etapy, związane z wdrożeniem gotowego produktu na rynek polski lub zagraniczny.

IOC sp. z o.o. spełnia  warunki organizacyjne, wyposażeniowe i personalne z zachowaniem wszelkich wymogów i wypełnieniem obowiązków wytwórcy przewidzianych prawem.

Kierujemy swoją ofertę do szerszego grona odbiorców, między innymi w takich sektorach rynku jak  produkcja suplementów diety czy szeroko pojęta branża spożywcza.

Zajmujemy się kontraktową produkcją (na zlecenie, pod marką Klienta).

  • suplementów diety,

  • kosmetyków,

oferując szerokie wsparcie, wykraczające daleko poza realizację samej produkcji, bazujące na doświadczeniu zdobytym przez lata. 

Każdy nowy projekt to nowe wyzwanie i z doświadczenia wiemy, że każdy jest inny. 
Stawiamy przede wszystkim na otwarty umysł, szerokie kontakty i doświadczenie, zarówno odnośnie technologii produkcji jak i sprzedaży oraz marketingu, SKUTECZNEGO wprowadzenia na rynek Polski i za granicą. Pomagamy przy rejestracjach, również FDA, ECAS, CTFA...


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Technologia żywienia
  • Zarządzanie produkcją
  • Kosztorysowanie
  • Inna

Brak aktualnych ofert