Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Dla Pracodawców:

Rejestracja (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )
Zaloguj się (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

TS Group Sp. z o.o.

Szkolna 24 Kosakowo POMORSKIE

Tel: 607 172 132

http://tsg-air.com/pl/home/


TS Group Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym działającym w branży HVAC (instalacji klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji) od 2001 r. Przedmiotem naszej działalności są rozwiązania do odzysku energii przeznaczone dla producentów central klimatyzacyjnych. TS Group produkuje asortyment wymienników ciepła obrotowych i płytowych, sprzedając kilka tysięcy tych urządzeń rocznie. Nasze obrotowe wymienniki ciepła eksploatowane są w instalacjach najbardziej prestiżowych budowli na świecie.
Dzięki oddziałom w Europie (w Polsce) i Ameryce Północnej (w stanie Georgia w USA), TS Group jest w stanie zrealizować dostawy na kluczowe rynki handlowe w ciągu zaledwie jednego tygodnia. TS Group chce zostać najlepszą na świecie marką systemów do odzysku energii.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Ogrzewnictwo / klimatyzacja / wentylacja

Brak aktualnych ofert