Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Manbroker Sp.zo.o.

Macierzy Szkolnej 4 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 523 21 38

http://www.manbroker.pl


O nas


Jesteśmy  firmą  dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich zarówno na terenie Polski  jak i Europy. Stawiamy na  kompetencje i realizację zamierzonych celów.

Nasz staż i doświadczenia opieramy na współpracy z Grupą Techno-Service SA jako rzetelnym partnerem biznesowym o ugruntowanej ponad 50 letniej historii działania. Partnerstwo oparte na solidnych fundamentach, zaufaniu i profesjonalizmie pozwala nam zaistnieć na nowych obszarach rynku w sposób przewidywalny i transparentny dla naszych klientów.

Zespół ManBroker Sp. z o.o. tworzą przedstawiciele, specjaliści i konsultanci posiadający wiedzę oraz wieloletnią praktykę branżową, świetnie umiejący osadzić oczekiwania klienta w realiach lokalnych na standardach ogólnopolskich. Posiadamy zaufaną sieć przedstawicieli, kooperantów i podwykonawców na terenie całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie uruchomić nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tworzymy zaplecze do rozwoju karier młodych ludzi wpierając ich w tworzeniu własnych projektów biznesowych u kresu edukacji na uczelniach wyższych lub dając możliwość zdobycia interesujących praktyk w trakcie nauki.

Zapraszamy do współpracy.

 

ManBroker Sp. z o. o.
ul. Macierzy Szkolnej 4
80-308 GDAŃSK

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Tel.: +48 (058) 523 21 38
Fax: +48 (058) 554 42 87


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert