Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 22 566 55 55

http://www.pzu.pl/kariera


Grupa PZU to największa grupa finansowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Opieramy naszą działalność na trzech głównych filarach: Ubezpieczenia, Zarządzanie aktywami i Opieka zdrowotna. PZU to firma najbardziej ceniona za doświadczenie, tradycję, polskie pochodzenie, silną pozycję finansową a innowacyjność i nowe technologie to kierunek, w którym podążamy.

W PZU jesteśmy pewni, że o sukcesie Grupy decyduje nie tylko rozpoznawalna marka i ponad 200-letnia tradycja, ale przede wszystkim ludzie. W PZU masz realny wpływ na biznes. To wyzwanie i odpowiedzialność, dlatego mocno inwestujemy w rozwój pracowników. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami a dzięki licznym programom szkoleniowym, rozwiniesz swoje umiejętności. Tak duża organizacja poszukuje specjalistów z każdej dziedziny, m.in.: Programistów, Analityków, Ekspertów ds. projektów, Specjalistów ds. obsługi klientów oraz Agentów ubezpieczeniowych. Nasze ambitne zadania, kształtują kierunek podążania całej branży.

Cenimy sumiennych i zaangażowanych pracowników, ale szanujemy ich prywatność i czas wolny. Rodzina, pasje i odpoczynek pomagają odzyskać energię po intensywnym dniu w pracy. Pracując w PZU, będziesz mieć czas na wszystko, co dla Ciebie ważne. Praca w PZU to nie tylko satysfakcja, ale również atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet dodatkowych benefitów. Chcemy Cię poznać - dołącz do nas i twórz z nami #nowePZU

PZU. Przyciągamy najlepszych.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość
  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Informatyka
  • Inna

Brak aktualnych ofert