Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Malinowska 28 Tczew POMORSKIE

Tel: 500399429

http://www.flex.com


 

Flex:
Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.
Oddział w Tczewie od 2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego świata.
W dobie Ery Inteligencji dostosowuje swoje usługi do wymagań klientów i oferuje innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.
Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzone są m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.
Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, jak również wielu innych gałęzi przemysłu, Flex codziennie udowadnia, że oferowane innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza są gwarantem najwyższej jakości.
Więcej informacji można znaleźć na stronie flex.com oraz na Facebooku @flexpl.

 


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Elektrotechnika i elektronika
  • Inżynieria procesu
  • Jakość
  • Mechatronika
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia
  • Zarządzanie produkcją

Brak aktualnych ofert