Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Agencja Niań Beata Pietrusewicz

ul.Grunwaldzka 224b/9 Poznań WIELKOPOLSKIE

Tel: 601680515

http://agencjanian.pl


Agencja Niań powstała, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców - ułatwi trudną rolę, jaką bez wątpienia jest wychowanie potomstwa, poprzez zaproponowanie usług profesjonalnych opiekunek i innowacyjnych rozwiązań. Agencja Niań jest firmą zrzeszającą opiekunki okazjonalne, tzw. nianie na godziny.

Nasza oferta skierowana jest do rodziców, którzy nie potrzebują korzystania ze stałej opieki nad dzieckiem, ale pojawiają się w ich życiu sytuacje, w których chętnie skorzystaliby z pomocy niani. Są to różnej natury problemy organizacyjne i logistyczne, związane z chorobami dzieci, czy zwyczajnie potrzebą odpoczynku lub załatwienia swoich spraw.

Tym, co nas wyróżnia, jest forma dokonania wyboru opiekunki, a także profil każdej z pracujących u nas niań, który daje szanse zapoznania się z kandydatką jeszcze przed wizytą w domu. System filtrów, zakres usług świadczonych przez nianię czy wideowizytówka pomagają dokonać wyboru dostosowanego do potrzeb i preferencji rodzica. Pomocnym narzędziem jest także system ocen i referencji online rodzic może zasugerować się ocenami i opiniami tych, którzy z usług danej niani już skorzystali.Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert