Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Armet Bis Sp. z o.o.

Ul. Szemudzka 1 Jeleńska Huta POMORSKIE

Tel: 58 676 14 58

http://www.armetbis.pl


Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową, komercyjną, biurową, hotelową, lokale gastronomiczne oraz stacje benzynowe w meble najwyższej jakości. Kluczowe jest dla nas by być niepowtarzalnym w tym, co robimy ważne jest inwestowanie naszych umiejętności oraz zasobow w rozwoj relacji biznesowych. Nasi Klienci mogą w pełni polegać na pełnym zaangażowaniu zespołu w realizację powierzanych nam projektow.

W skład naszego zespołu wchodzi 6 inżynierow technologii drewna oraz 2 inżynierow budowy maszyn. Posiadamy specjalistyczny zakład produkcyjny specjalizujący się w obrobce drewna. Realizujemy projekty wspołpracując z partnerami z całego świata, ktorzy gwarantują profesjonalny łańcuch dostaw komponentow produkcji. Biorąc pod uwagę ściśle określone specyfikacje materiałow oraz stopień złożoności produkcji nasze wyroby wykonujemy na bazie szerokiej gamy materiałow: płyty laminowanej, okleiny naturalnej, mdf-u lakierowanego, laminatu hpl, plexi, szkła akrylowego, elementow metalowych oraz stali nierdzewnej (polerowanej, szlifowanej ) itd.

Zapewniamy Klientom kompleksową obsługę w zakresie montaży. Dysponujemy profesjonalnymi ekipami montażowymi i transportem. Dzięki temu montaż przebiega sprawnie i szybko. Armet Bis zapewnia pełen serwis i gwarancję na wykonane przez siebie produkty na terenie całej Europy. Nasz zespoł jest zdeterminowany, by dbać o ciągły rozwoj i nieustannie szukać tworczych rozwiązań. Jesteśmy młodzi i zdolni nasze projekty i realizacje dają wnętrzom nowe, kreatywne oblicze, ktore sprzyja efektywnemu użytkowaniu i zwiększeniu funkcjonalności.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Architektura i urbanistyka
  • Inżynieria procesu
  • Jakość
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia
  • Zarządzanie produkcją

Brak aktualnych ofert