Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

ETOS S.A.

Bysewska 23 Gdańsk POMORSKIE

Tel: +48585000819

https://www.etos.pl/


Spółka ETOS S.A. zarządza siecią sprzedaży salonów z odzieżą sprzedawaną pod markami Diverse i Diverse Extreme Team. Diverse jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rosnących na rynku polskim marek odzieży casual przeznaczonej dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat. Pod względem dynamiki przychodów ze sprzedaży w latach 2012 - 2014, spółka ETOS rósł szybciej niż konkurencyjne spółki z branży odzieżowej i obuwniczej notowane na GPW. W 2014 roku dynamika wzrostu sprzedaży spółki ETOS wyniosła prawie 30%.


Diverse oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, którego uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki.

Sukces spółki ETOS opiera się na sile marki Diverse obecnej na polskim rynku od 1993 r. Według rankingu mocy marek dziennika Rzeczpospolita z 2014 r. marka Diverse jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w sektorze odzież obuwie.

Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, przede wszystkim wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Inna

Brak aktualnych ofert